Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co Vám nabízíme

Nyní můžete objednávat v našem novém e-shopu.

ObrazekŽampiony čerstvé  (pouze přímým prodejem) - základní cena je 70 Kč/kg pro konečného spotřebitele, 60 Kč/kg je cena pro jídelny a restaurace.

Jsme pěstitelé a ne překupníci, jen ti Vám je mohou nabídnout za 40 Kč když je v Polsku koupí za 24 Kč kde je dotované zemědělství, výrobní náklady v ČR to nedovolují.

Podporujte české výrobce a pěstitele dáváme si tím navzájem práci. 

zampiony-susene.jpgSušené žampiony - výborné do polévek, omáček a pod maso. Vždy po ruce. Žampiony jsou řádně usušené proudem suchého vzduchu při teplotě do 30 °C, čímž jsou zachovány zdraví prospěšné látky jako v čerstvých houbách. Na 1 kg sušených žampionů je třeba nakrájet a usušit 16 kg čerstvých plodnic. Cena 65,-Kč/50 g sušených. Nyní v naší nabídce naleznete i sušené žampiony hnědé, které mají ještě lepší houbovou chuť. Množství dle potřeby.

zampiony-prasek.jpgSušený žampionový prášek -  vynikají jako koření k dochucení polévek a omáček i pro každodenní užívání k posílení zdraví.  Pravidelné každodenní užívání příznivě působí na alergie a ekzémy.  Cena 75 Kč/50 g.
Obrazek
 

 

 

Čerstvá hlíva ústřičná (pouze přímým prodejem) - základní cena pro konečné spotřebitele je 115 Kč/kg, pro restaurace a jídelny za 105 Kč/kg.

hliva-susena.jpgSušená hlíva ústřičná - výborná do polévek, omáček a pod maso. Vždy po ruce. Pravidelné každodenní užívání má proti alergenní účinky Cena je 100 Kč/50 g.

Sušený hlívový prášek - vynikající prostředek k posílení imunity a vyčištění organismu od škodlivých látek (léčivé účinky). Doporučená denní dávka 3-4 g. Možno užívat přímo nebo přidávat do jídla. Vynikající jako prevence v chřipkové epidemii. 50 gramů za pouhých 120 Kč.

V našem eshopu naleznete ještě mnoho dalšího zajímavého zboží, které můžete u nás objednat.

Houby jako snad jediní sušíme řádně, ale šetrně kondenzačním způsobem, proudem suchého vzduchu při teplotě do 30 °C v uzavřeném cyklu, čímž je zachována čistota sušiny i množství  zdraví prospěšných látek jako v čerstvých houbách. Na 1 kg sušených hub je třeba 12 - 16 kg čerstvých plodnic.

 Pěstební substráty pro domácí pěstování hub:

cimg7607.jpgŽampionová zahrádka - cca 8 kg cena 150 Kč.

Hlívová zahrádka - cca 6 kg cena 160 Kč.

Substrát  na shiitake - cca 2 kg cena 160 Kč.

  Sadby hub :  Hlíva ústřičná 120 Kč

                        Shiitake   120 Kč

Pěstební substráty, sadbu a sušené houby je možné zaslat poštou na dobírku nebo s platbou předem.

Bohužel čerstvé houby zasílat poštou nelze.

Nově jsme pro Vás připravili přednášku na téma léčivé houby.

 Nyní můžete psát a diskutovat s ostatními na téma léčivé houby zde.

Nabízíme celoročně k odběru vyplozený žampionový substrát výborný jako hnojení na zahradu, do skleníků, do fóliovníků i pařenišť. Je možno domluvit i větší odběr pro zahradníky. Substrát je v kostkách po cca 8 kg. Cena je 10 Kč /kostka.

Vybrali jste si některý z našich produktů? Využijte náš nový e-shop.

 
 


Přihlášení


Google analytics